Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Telefon:
+48 533-002-706

E-mail:
skupdolnoslaskie@o2.pl

Działamy pod dwoma markami: Auto - Skup Wrocław oraz Auto - Komis Wałbrzych – Legnica – Świdnica - Oława.

Jesteśmy obecni na terenie Dolnego Śląska od zaraz. Dla klientów z pozostałych regionów na południu Polski jesteśmy w stanie dojechać w dniu kontaktu – dzięki temu zdobywamy uznanie wśród klientów, a doświadczenie i pomoc w finalizacji transakcji sprawiły, że nasza marka coraz silniejsza zakorzenia się w branży związanej ze skupem aut. To dla nas osobista satysfakcja, że wykonujemy z powodzeniem coś, co jest naszą pasją.

Robimy to już kila lat i pochłania to nasz cały plan dnia: pracujemy przez 7 dni w tygodniu, od 10.00 do 22.00. Wiemy, że tylko w ten sposób, osiągniemy, to co jest dla nas najważniejsze: zyskamy grono zadowolonych klientów, którzy dobrze sprzedali swoje auto i nie musieli się martwić o formalności.

Dołącz do nich! Posiadamy bardzo krótki czas reakcji na zgłoszenie o chęci sprzedaży auta: dzięki konsultantom działającym w terenie, jesteśmy w stanie dojechać do klienta w ciągu 2 godzin od przyjęcia zgłoszenia. Zapewniamy również krótki czas finalizacji transakcji na warunkach dogodnych do klienta – dajemy możliwość płatności kartą lub gotówką wedle uznania.

Z nami sprzedaż auta w sposób bezpieczny, legalny, w ekspresowym tempie i po cenie rynkowej jest jak najbardziej możliwa!

Proponujemy zakup auta przez umowę kupna – sprzedaży, a nie umowę komisową – taka forma transakcji gwarantuje Tobie wyzbycie się zobowiązań do przedmiotu umowy oraz szybką wypłatę gotówki.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenia dla zakładów ubezpieczeń, celem zwrotu wartości niewykorzystanego ubezpieczenia.

Zawsze służymy fachową poradą prawną oraz techniczną. Współpracujemy na partnerskich zasadach z wieloma odbiorcami z całej Polski. Zgłoszona oferta zostanie profesjonalnie opracowana i automatycznie rozesłana do ok. 50. firm zainteresowanych zakupem auta, dzięki czemu gwarantujemy zwielokrotnienie szans na sprzedaż auta w ciągu kilku godzin od przyjęcia zgłoszenia.


Główna | O firmie | Formularz | Sprzedam samochód | Częste pytania | Zakres działalności | Kontakt