Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Telefon:
+48 533-002-706

E-mail:
skupdolnoslaskie@o2.pl

1. Za jaką kwotę jesteście w stanie kupić ode mnie auto?

Oferowane przez nas ceny aut są zbliżone do średnich cen giełdowych publikowanych w Eurotax – popularnym serwisie służącym do wyceny pojazdów. Nie jesteśmy w stanie podać dokładnej ceny, ponieważ nie znamy stanu technicznego pojazdu. Jeśli potrzebujesz wyceny najlepiej będzie jeśli wypełnisz formularz wyceny auta na naszej stronie. Jeśli sprawa jest pilna skontaktuj się z nami telefonicznie 533-002-706 lub e-mailowo, podając informacje o samochodzie, a my dokonamy jego wyceny. Miej na uwadze, to, że proponowane przez nas kwoty są mocno korzystne dla sprzedawców z południowej Polski.

2. Jakie marki skupujecie?

Skupujemy auta wszystkich marek, także te z dużymi przebiegami, uszkodzone, sprowadzane. Współpracujemy z firmami z branży samochodów używanych, zatem Twoja oferta zostanie przedstawiona wielu firmom, zainteresowanym skupem. Zachęcamy do przesyłania nam oferty sprzedaży każdego auta poprzez formularz kontaktowy, a my przekażemy informacje o nowej ofercie sprzedaży auta dużej grupie potencjalnych zainteresowanych. Przede wszystkim jesteśmy nastawieni na auta wyprodukowane po 1999 roku.

3. Posiadam auto uszkodzone, powypadkowe. Czy mogę liczyć na współpracę?

Zajmujemy się skupem wszystkich aut wyprodukowanych po 1999 roku, dlatego jesteśmy również zainteresowani autami uszkodzonymi. Bierzemy pow uwagę jednak pojazdy uszkodzone w sposób nieznaczny (np. stłuczka, obtarcie, awaria mechaniczna). Nie interesują nas bezpośrednio samochody uszkodzone na wskutek wypadków, wymagające głębokich napraw lakierniczo – blacharskich, ale jeśli zostawisz nam kontakt przez formularz, to gwarantujemy rozesłanie Twojej oferty do naszej sieci partnerskiej, dzięki czemu zwiększysz szanse na szybką sprzedaż samochodu. Bezpośrednio interesują nas sprawne auta po stłuczkach - w razie chęci sprzedaży takiego auta prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 533-002-706 lub wypełniając formularz kontaktowy.

4. Potrzebuję sprzedać auto „od zaraz”. Mogę na Was liczyć?

Oczywiście. Jeśli jesteś zdeterminowany, wypełnij tylko formularz sprzedaży dostępny na stronie, a po Twój samochód przyjedziemy nawet tego samego dnia, po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu spotkania! Możesz również skontaktować się z nami pod numerem 533-002-706. Jesteśmy dostępni w godzinach 10.00 – 22.00 przez 7 dni w tygodniu.


Główna | O firmie | Formularz | Sprzedam samochód | Częste pytania | Zakres działalności | Kontakt