Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Telefon:
+48 533-002-706

E-mail:
skupdolnoslaskie@o2.pl

Chrysler - amerykańskie auta marki Chrysler to duże i solidne auta, ale jak każde muszą być dobrze przygotowane do sprzedaży. Chcesz sprzedać swojego Chryslera, zgłoś się do nas. Dzięki nam zyskasz czas i pieniądze. Nie będziesz musiał auta specjalnie przygotowywać do sprzedaży - myć, sprzątać, naprawiać i picować.

Kontaktując się z nami unikniesz spotkań z namolnymi klientami, nie będziesz musiał wyrażać zgody na jazdy próbne, przechodzić oględzin u mechanika, odpowiadać na wciąż te same pytania. Nie stracisz pieniędzy na ogłoszenia w gazetach i Internecie.

Wystarczy wypełnić formularz na stronie lub kontakt telefoniczny. Darmowa wycena auta, pieniądze natychmiast po transakcji, skup auta na terenie całego kraju. Także lekko uszkodzone, ale nie całkowicie rozbite.

Skupujemy następujące modele: Chrusler 300C, 300M, Aspen, Concorde, Crossfire, Grand Voyager, Le Baron, Neon, New Yorker, PT Cruiser, Pacifica, Saratoga, Sebring, Stratus/Cirrus, Town & Country, Vision, Voyager.

Kontakt kom. 533-002-706 lub wypełnij formularz na stronie.

Sprzedając nam auto, masz pewność, że wszystko jest zgodne z prawem, a za pojazd otrzymałeś uczciwą cenę.

Zapoznaj się z pozostała częścią naszej strony, aby upewnić się, że sprzedając nam swój samochód podejmujesz najlepszą decyzje. Dowiedz się więcej o naszej firmie lub zobacz najczęściej zadawane pytanie i odpowiedzi.


Główna | O firmie | Formularz | Sprzedam samochód | Częste pytania | Zakres działalności | Kontakt