Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Telefon:
+48 533-002-706

E-mail:
skupdolnoslaskie@o2.pl

AUDI po łacinie oznacza „słuchaj”. Być może właśnie dowiedziałeś się skąd się wziął fenomen niemieckiej marki. Audi to samochody typowo sportowe, jednocześnie proste i eleganckie oraz względnie tanie w utrzymaniu. Dlaczego? Bo świetnie słuchają się swoich właścicieli. Jeśli myślisz o sprzedaży swojego cacka motoryzacyjnego, to z Auto-Skup24 masz pewność, że samochody marki AUDI trafią w odpowiednie ręce. Po prostu dalej będą posłuszne.

Kontaktując się z nami unikniesz spotkań z namolnymi klientami, nie będziesz musiał wyrażać zgody na jazdy próbne, przechodzić oględzin u mechanika, odpowiadać na wciąż te same pytania. Nie stracisz pieniędzy na ogłoszenia w gazetach i Internecie.

Wystarczy wypełnić formularz na stronie lub kontakt telefoniczny. Darmowa wycena auta, pieniądze natychmiast po transakcji, skup auta na terenie całego kraju. Także lekko uszkodzone, ale nie całkowicie rozbite.

Jesteśmy zainteresowani wszystkimi modelami tej marki z nastawieniem na: skup samochodów Audi A2, Audi A3, A3 Sportback, Audi A4, Audi A4 kombi, Audi A4 Avant, Audi A4 Cabrio, Audi A5, A6, Audi A6 Avant, Audi A8, Audi Allroad.

Kontakt kom. 533-002-706 lub wypełnij formularz na stronie.

Sprzedając nam auto, masz pewność, że wszystko jest zgodne z prawem, a za pojazd otrzymałeś uczciwą cenę.

Zapoznaj się z pozostała częścią naszej strony, aby upewnić się, że sprzedając nam swój samochód podejmujesz najlepszą decyzje. Dowiedz się więcej o naszej firmie lub zobacz najczęściej zadawane pytanie i odpowiedzi.


Główna | O firmie | Formularz | Sprzedam samochód | Częste pytania | Zakres działalności | Kontakt